Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J jest wyposażony w ekran dotykowy, mocny i wydajny procesor, pamięć operacyjną i pamięć masową
Toshiba Dynabook Satellite

Wydajność laptopa Dynabook Satellite Pro L50-J (specyfikacja)

Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J jest wyposażony w ekran dotykowy, mocny i wydajny procesor, pamięć operacyjną i pamięć masową. Jest to pełnowymiarowy laptop przeznaczony do użytku biznesowego.

Co zapewnia wyjątkową moc laptopa Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J?

Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J jest wyposażony w ekran dotykowy, mocny i wydajny procesor, pamięć operacyjną i pamięć masowąLaptop Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J jest jednym z najnowocześniejszych laptopów dostępnych obecnie na rynku. Ten laptop ma zaawansowane specyfikacje, które sprawiają, że jest wydajny w zastosowaniach profesjonalnych, a jednocześnie jest lekki.

Specyfikacja laptopa Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J jest najlepsza dla studentów i cyfrowych nomadów, którzy potrzebują lekkiego urządzenia do noszenia. Jego parametry to:

  • Procesor Intel Core i7
  • Zintegrowana karta graficzna Intel XE Graphics
  • 32 GB DDR4 SO-DIMM
  • Dysk SSD do 2000 GB M.2 PCIe NVMe
  • 3-ogniwowa bateria do 9 godzin pracy.

Ten notebook to godny rywal dla ultrabooków

Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J to potężny laptop z wieloma funkcjami. Niektóre z tych funkcji obejmują czytnik kart SD, 2 porty USB typu A, gniazdo RJ45, gniazdo słuchawkowe, gniazdo zasilania i port HDMI. Posiada również port USB C.

Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J ma port HDMI do wysokiej jakości projekcji wideo i solidną konstrukcję, która działa przez długi czas. Ten laptop jest wytrzymały i może być używany przez różne osoby, takie jak studenci, projektanci, profesjonaliści.

Ten laptop Toshiba jest wyposażony w zintegrowany czytnik linii papilarnych, zasłonę kamery internetowej i system szyfrowania TPM. Jest również zbudowany ze wzmocnionej konstrukcji, dzięki czemu jest wytrzymały i trwały. Laptopy Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J są wyposażone w funkcję powitania w systemie Windows do uwierzytelniania biometrycznego.