Laptop Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych użytkownikach
Dynabook Satellite

Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J – kolejne dziecko serii

Ten laptop do użytku profesjonalnego ma smukłą konstrukcję i lekką obudowę, którą można z łatwością nosić przy sobie. To wydajny, nowoczesny i zaawansowany komputer dla ludzi biznesu.

Profesjonalna specyfikacja Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J

Laptop Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych użytkownikachLaptop Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych użytkownikach (http://amt-notebooki.pl/dynabook-satellite-pro-l50-j-11-generacja-intel-w-notebooku-toshiba/). Ma smukłą konstrukcję, która ułatwia przenoszenie i umożliwia pracę w podróży. Wydajny procesor pozwala na jak najszybszą pracę przy zachowaniu jego energooszczędności. Ma wszystkie najnowsze specyfikacje sprzętowe i jest wykonany z trwałych materiałów, które przetrwają długo nawet przy intensywnym użytkowaniu – idealny dla profesjonalistów, którzy często podróżują.

Laptop L50-J firmy Toshiba Dynabook jest przeznaczony dla użytkowników, którzy muszą pracować na wielu ekranach bez obniżania wydajności. Posiada procesor Intel Core 11. generacji, dysk SSD i imponującą pamięć RAM 32 GB. Laptopy Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J mają dwa porty USB typu A, czytnik kart SD, gniazdo słuchawkowe i gniazdo zasilania. Mają też port HDMI i 2x port USB C. Ten laptop będzie również wspierać kreatywnych profesjonalistów, zapewniając płynne wrażenia z wyświetlacza ips full hd.

Zapomnij o problemach z wirusami i włamaniami

Laptopy Toshiba Dynabook Satellite Pro L50-J są wyposażone w czytnik linii papilarnych, zasłonę kamery internetowej i okienko powitalne. Czytnik linii papilarnych w Satellite Pro L50-J jest w stanie odczytać odciski palców z rozdzielczością do 1200 dpi. Urządzenie rozpoznaje twarze z 80% dokładnością. Pomaga to zmniejszyć ryzyko kradzieży tożsamości, a także zapewnia większe bezpieczeństwo danych. Zasłona kamery internetowej uniemożliwia osobom oglądanie tego, co jest nagrywane, i blokuje światło na laptopie, które może spowodować zdalne rozpoznanie. Laptop ma również wzmocnioną konstrukcję z wytrzymałą obudową ze stopu magnezu, dzięki czemu jest wytrzymały i lekki, dzięki czemu zapewnia wysoką wydajność bez poświęcania komfortu.