Lenovo ThinkBook 14 to sprzęt idealny dla tych, którzy często jeżdżą na konferencję, lubią pracować zdalnie, przy czym od przenośnego komputera wymagają niemniej niż od tego stacjonarnego
Laptopy / Laptopy Lenovo

ThinkBook 14 – 3 karty Wi-Fi, 4x USB 3.1, Intel Ice Lake

Trzy karty Wi-Fi, 4x USB 3.1, Intel Ice Lake – to lista rzeczy, która idealnie streszcza to co może zaoferować najnowsza seria od Lenovo. ThinkBook 14 jest notebookiem, który śmiało może konkurować z propozycjami marek takich jak Dell, Apple czy HP. Elegancja tych modeli, odchudzone ramki wokół ekranów, ponadprzeciętna wydajność razem sprawiają, że jest to idealny sprzęt dla osób wyjeżdżających w delegację. Laptop jest równie dobrym wyborem dla poszukujących alternatywy dla droższych ultrabooków.

Wyjeżdżasz w delegację, ale nie masz jeszcze laptopa? Sprawdź ThinkBook 14

Lenovo ThinkBook 14 to sprzęt idealny dla tych, którzy często jeżdżą na konferencję, lubią pracować zdalnie, przy czym od przenośnego komputera wymagają niemniej niż od tego stacjonarnegoLenovo ThinkBook 14 to sprzęt idealny dla tych, którzy często jeżdżą na konferencję, lubią pracować zdalnie, przy czym od przenośnego komputera wymagają niemniej niż od tego stacjonarnego. Laptop poza tym, że jest wydajny to oferuje wyjątkową wytrzymałość oraz komplet użytecznych zabezpieczeń. Do naszej dyspozycji jest przetestowana obudowa – odporna na zalania, wstrząsy i upuszczenia. W kwestii ochrony skorzystamy z zasłonki kamery ThinkShutter, systemu APS (ekran jest widoczny wyłącznie dla użytkującego), oprogramowanie sprzętowe TPM 2.0.

Dużym atutem notebooka ThinkBook 14 są detale w postaci systemu Windows 10 Pro, 4 portów USB-C (x2)/USB-A (x2), a także sieci Wi-Fi 6/5. Jeśli znajdziemy się w biurze i nie będziemy chcieli korzystać z matrycy IPS FHD (14″) to z zewnętrznym wyświetlaczem połączymy się poprzez HDMI/Display-Port.

Żadna technologia nie może zastąpić mocnej specyfikacji. Dlatego producent w najnowszej propozycji uwzględnił 4-rdzeniowy procesor Intel Core i5/i7 10. generacji, dysk twardy do 2 TB (lub SSD M2. PCIe do 1 TB), od 8 do 24 GB RAM-DDR4 oraz kartę graficzną – do wyboru Intel UHD Graphics, Intel Iris Plus Graphics lub AMD Radeon 625. Waga wynosi 1,5 kg, a wymiary 32,6 cm x 23 cm x 1,79 cm.

Obraz autorstwa: psref.lenovo.com