Laptopy typowo biznesowe cieszą się coraz większą popularnością
HP ProBook

Odpowiedź dla wymagającego biznesu

Laptopy typowo biznesowe cieszą się coraz większą popularnością. Nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ większość biznesów dzisiaj wymaga pomocy wydajnego sprzętu komputerowego. Jeśli chodzi o zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających użytkowników, to zdecydowanie warto się przyjrzeć modelowi HP ProBook 640 G8. Seria ProBook nieodzownie kojarzy się z laptopami biznesowymi. W tym przypadku mamy do czynienia z niezwykle wydajnym procesorem Intel Core i7-1165G7 (https://ark.intel.com/content/www/pl/pl/ark/products/208662/intel-core-i71165g7-processor-12m-cache-up-to-4-70-ghz.html) oraz Intel Cire i5-1135G7 wraz ze zintegrowaną kartą graficzną Iris Xe. Aby ułatwić codzienną komunikację i pracę mamy do dyspozycji sporą ilość złącz. 

Potężne możliwości pracy

Laptopy typowo biznesowe cieszą się coraz większą popularnościąHP ProBook 640 GB daje użytkownikowi bardzo duże pole do manewru jeśli chodzi o codzienną pracę. To zdecydowanie propozycja dla bardzo wymagających. Mamy tutaj możliwość rozbudowania pamięci do 64 GB DDR4-3200MHz, wraz z dwoma gniazdami na pamięć RAM. Najnowsza generacja HP ProBook 640 G8 zrezygnowała już z dysków 2,5 cala, zastępując je bardzo szybkimi dyskami SSD NVMe PCle, z obsługą 2TB.

Długa praca

To co zaskakuje na plus przy HP ProBook 640 GB to przede wszystkim zastosowany polimerowy akumulator, który ma pojemność 45 Wh i pozwala nawet na 12 godzin ciągłej pracy. Takie rozwiązanie jest szczególnie ważne w biznesie, ponieważ bardzo często potrzebuje się sprzętu wykazującego wysoką mobilność i brak konieczności korzystania z zasilania kablowego. Mamy tutaj do wykorzystania złącza takie jak USB-C 3.2 Gen 2, port HDMI 1.4b czy też 3 złącza USB 3.1. w celu zapewnienia większego bezpieczeństwo, można skorzystać z czytnika linii papilarnych, który również powoduje, że uruchomienie sprzętu trwa dosłownie kilka chwil.

Poszukując bardzo wydajnego sprzętu do pracy, zdecydowanie warto wziąć pod uwagę HP ProBook 640 GB i sprawdzić jego możliwości pracy w praktyce.