Lenovo ThinkPad P14s Gen 2 to 14-calowy laptop biznesowy o praktycznej konstrukcji, z dużą liczbą portów i długim czasem pracy na baterii. Jednak nawet dzięki lepszej wydajności, jest wystarczająco wydajny, aby można go było uznać za potężnego konia roboczego
Lenovo IdeaPad

Nowoczesny ThinkPad P14s – jakie podzespoły i funkcje posiada?

Lenovo ThinkPad P14s Gen 2 to 14-calowy laptop biznesowy o praktycznej konstrukcji, z dużą liczbą portów i długim czasem pracy na baterii. Jednak nawet dzięki lepszej wydajności, jest wystarczająco wydajny, aby można go było uznać za potężnego konia roboczego.

Nowa odsłona ThinkPad P14s jako kontyuacja P43s

Lenovo ThinkPad P14s Gen 2 to 14-calowy laptop biznesowy o praktycznej konstrukcji, z dużą liczbą portów i długim czasem pracy na baterii. Jednak nawet dzięki lepszej wydajności, jest wystarczająco wydajny, aby można go było uznać za potężnego konia roboczegoThinkPad P14s jest następcą modelu ThinkPad P43s, który został wprowadzony na rynek trzy lata temu. Jest to najnowsza linia firmy Lenovo, która stara się, aby stacje robocze były bardziej kompaktowe i przenośne, a jednocześnie wystarczająco wydajne, aby poradzić sobie z zaawansowanymi zadaniami.

Laptop Lenovo ThinkPad P14s Gen 2 to przenośna stacja robocza, która została zaprojektowana z myślą o potrzebach nowoczesnego przedsiębiorstwa. Laptop ten jest wyposażony w najnowszy procesor Intel Core i7, który daje moc do wielozadaniowości, jednoczesnego uruchamiania kilku aplikacji i bezproblemowego zarządzania treściami bogatymi w multimedia.

Karta graficzna NVIDIA Quadro T500 zapewnia wciągające wrażenia przy modelowaniu i zaawansowanych zastosowanich. Laptop wyposażony jest w dysk SSD o pojemności 256 GB, który zapewnia szybkie ładowanie programów. Wyposażony jest w matrycę IPS, która wyświetla żywe obrazy z najwyższą wyrazistością.

ThinkPad P14s Gen 2 ma następujące porty:

  • 1x USB-C z Thunderbolt 4;
  • 2x USB-A 3.2 Gen 1 (jeden zawsze włączony);
  • 1x HDMI 1.4b;
  • 1x RJ45 Gigabit Ethernet;
  • 1x gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe (3,5 mm);
  • 1x czytnik kart multimedialnych 4 w 1.

Co zapewnia łączność i stabilność działania?

Łączność zapewniają modem LTE, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1 oraz opcjonalnie NFC do płatności zbliżeniowych i przesyłania danych między urządzeniami obsługującymi tę technologię. Jest też port Ethernet do przewodowego połączenia z Internetem, a także dwa porty Thunderbolt 3, które można wykorzystać jako wyjścia DisplayPort.