Dell Vostro, w tym także omawiany w niniejszym artykule model Dell Vostro 3510, to doskonałą opcja dla małych firm
Laptopy Dell

Niedrogi laptop Dell Vostro 3510 z procesorem Tiger Lake

Dell Vostro, w tym także omawiany w niniejszym artykule model Dell Vostro 3510, to doskonałą opcja dla małych firm. Przystępna cena i spore możliwości skutkują powszechnym zainteresowaniem. Amerykański producent w przypadku tego sprzętu stosuje procesory Intel gwarantujące bezproblemową pracę, a samo urządzenie mimo bycia opcją budżetową, sprawia wrażenie solidnego i nadającego się do zabrania w podróż czy na spotkanie biznesowe

Laptop biurowy Dell Vostro 3510 – specyfikacja idealna do codziennej pracy

Dell Vostro, w tym także omawiany w niniejszym artykule model Dell Vostro 3510, to doskonałą opcja dla małych firmLaptopy Dell Vostro 3510 stanowią kompromis pomiędzy niską ceną i jakością, tym samym oddając w ręce potencjalnych użytkowników idealne narzędzie do pracy biurowej. Urządzenie, jako że należy do serii biznesowych, zostało wyposażone w rozwiązania odpowiadające wymaganiom tego sektora. Mowa tutaj o funkcjach ochrony prywatności takich jak czytnik linii papilarnych oraz modułu szyfrującego TPM. Co więcej, producent oferuje w przypadku swojego notebooka gwarancję Next Business Day na okres do 3 lat.

Laptop Dell Vostro 3510 – co oferuje? HP ProBook 640 G8

  • Laptopy Dell Vostro 3510 objęte są wygodną gwarancją Next Business Day
  • Niska cena i spore możliwości to zalety, które szczególnie zadowolą właścicieli małych i rozwijających się firm
  • Sercem notebooka są procesory Intel 10. Generacji Ice Lake oraz nowsze należące do 11. Generacji Tiger Lake
  • Laptop wyposażono w pełnowymiarową podświetlaną klawiaturę
  • Laptop z Windows 11.

Biznesowe laptopy do 3000 złotych – Dell Vostro 3510

15,6-calowe laptopy do 3000 złotych, jakimi są modele Dell Vostro 3510 to przede wszystkim narzędzia pozwalające na sprawną pracę z programami typu Microsoft Office. Sercem tych notebooków są procesory Intel Core. Dell daje wybór użytkownikom i pozwala wybrać między układami Ice Lake oraz nowszymi Tiger Lake.

15-calowy tani laptop do biura z Windows 11

Atrakcyjna cena i parametry pozwalają na bezproblemową pracę w codziennym rytmie dnia/ Dell Vostro 3510 to laptopy biurowe o solidnej konstrukcji, wszechstronnym charakterze i przyzwoitej wydajności. Dodatkowo są to laptopy z podświetlaną klawiaturą i możliwością zainstalowania systemu Windows 11, z którym to laptop jest kompatybilny.