Microsoft stale stara się zadziwiać swoich konsumentów i zależy mu na tym, aby podążać z duchem czasu, będąc jednocześnie odpowiedzią na rosnące potrzeby i wymagania klientów
Microsoft Surface Go

Microsoft Surface GO – poręczny, lekki, zawsze gotowy do pracy

Microsoft stale stara się zadziwiać swoich konsumentów i zależy mu na tym, aby podążać z duchem czasu, będąc jednocześnie odpowiedzią na rosnące potrzeby i wymagania klientów. Tak właśnie powstał nowy Microsoft Surface GO, któremu z wyglądu bliżej do tabletu niż laptopa, to jako jednostka do pracy, w której konieczne jest stałe przemieszczanie się z elektroniką, znajduje swoje zastosowanie i odkrywa wszystkie możliwości.

Bardzo lekki i kompaktowy komputer, który posiada funkcjonalność tableta

Microsoft stale stara się zadziwiać swoich konsumentów i zależy mu na tym, aby podążać z duchem czasu, będąc jednocześnie odpowiedzią na rosnące potrzeby i wymagania klientów
Autor zdjęcia: microsoft.com

Dotykowy ekran o bardzo żywym odwzorowaniu barw i dobrym kontraście, o przekątnej 10” i rozdzielczości wyświetlania obrazu 1800×1200, pozwoli na komfortowe wyświetlanie obrazu oraz swobodne poruszanie się po sieci czy podstawowych programach systemowych. Możliwość podłączenia klawiatury dedykowanej zaprojektowanej specjalnie na potrzeby Surface Go uczyni z niego wyjątkowo kompaktowy i wygodny w transporcie laptop.

Microsoft Surface GO waży niewiele, bo zaledwie 522 gramów – jest to najlżejszy model z rodziny Microsoftu. Mimo to pozostaje bardzo wydajnym urządzeniem, na którym może swobodnie pracować do 9 godzin. Technologia LTE Advanced zapewni szybkie i stabilne połączenie z WI-FI nawet w miejscach o ograniczonym zasięgu.

Akcesoria kompatybilne z Surface GO

Mnogość opcji, jakie można wybrać w celu spersonalizowania indywidualnego zestawu, jest bardzo duża i pozwoli na stworzenie kompletnego zestawu, odpowiadającego potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Można dokupić:

  • klawiaturę, która jest także formą podkładki pozwalającej na regulację kątu nachylenia;
  • kompaktową myszkę bezprzewodową;
  • pióro Surface – bardzo czułe i funkcjonalne, z jednej strony posiada rysik, a z drugiej gumkę.

Komponenty

Surface GO został wyposażony o bardzo wydajne podzespoły, które pozwalają nie tylko na płynne korzystanie z podstawowych aplikacji i przeglądanie sieci, ale także na komfortową pracę. Procesor Intel Pentium Gold 4415Y oraz 4 GB lub 8 GB pamięci RAM oraz najnowsza zintegrowana karta graficzna Intel HD Graphics 615 są jednostkami, zapewniającymi wygodną pracę.

Dla wielu użytkowników atutem będzie system uwierzytelniania, w który został wyposażony Microsoft Surface GO – aparat Windows Hello umieszczony z przodu obudowy pozwala na uwierzytelnianie za pomocą twarzy.

Najlepsze laptopy Dell

22 stycznia 2019