Lenovo ThinkPad T15g Gen 2 to 15,6-calowy laptop zaprojektowany z myślą o użytkownikach biznesowych
Lenovo ThinkPad

Lenovo ThinkPad T15g Gen 2: Naprawdę mocny laptop w świetnej cenie

Lenovo ThinkPad T15g Gen 2 to 15,6-calowy laptop zaprojektowany z myślą o użytkownikach biznesowych. Posiada procesor Intel Core i7-7500U, 8 GB pamięci RAM i dysk twardy 1 TB. To bardzo wydajny laptop w dobrej cenie, który zaspokoi potrzeby wielu osób. Lenovo ThinkPad T15g Gen 2 został zaprojektowany do użytku w środowisku biurowym i oferuje doskonałe opcje łączności oraz wiele portów.

Laptop Lenovo ThinkPad T15g Gen 2

Lenovo ThinkPad T15g Gen 2 to 15,6-calowy laptop zaprojektowany z myślą o użytkownikach biznesowychLaptop Lenovo ThinkPad T15g Gen 2 to wysokiej klasy laptop przeznaczony dla użytkowników biznesowych i profesjonalnych. Laptop jest wyposażony w 15,6-calowy wyświetlacz HD, podświetlaną klawiaturę i procesor Intel Core i7 8. generacji. Posiada również system Windows 10 Pro, co oznacza, że będzie mógł bez problemu uruchamiać najnowsze oprogramowanie i aplikacje. Klawiatura jest również bardzo wygodna w użyciu, a klawisze zapewniają dużą swobodę podróżowania i są wyczuwalne w dotyku.

Przegląd produktów Laptop Lenovo ThinkPad T15g Gen 2

Laptop Lenovo ThinkPad T15g Gen 2 to laptop klasy biznesowej z 15,6-calowym ekranem, procesorem Intel Core i7 8. generacji i opcją dodania karty graficznej NVIDIA. Laptop ma 16 GB pamięci i do 512 GB pamięci SSD. Posiada również port HDMI do podłączania zewnętrznych monitorów i wyświetlaczy, a także zintegrowaną kamerę internetową do wideokonferencji. To potężne urządzenie jest dostarczane z zainstalowanym systemem Windows 10 Pro i ma wbudowany czytnik linii papilarnych ze względów bezpieczeństwa.

Laptop Lenovo ThinkPad T15g Gen 2 wydajność, karta graficzna

Laptop Lenovo ThinkPad T15g Gen 2 to doskonały laptop dla projektantów, inżynierów i innych profesjonalistów, którzy potrzebują wydajnej maszyny do wykonania swojej pracy. Posiada procesor Intel Core i7-8550U, 8 GB pamięci RAM oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce MX150. Ten laptop jest idealny do modelowania 3D, CAD, architektury i innych zaawansowanych kreatywnych aplikacji. Laptop Lenovo ThinkPad T15g Gen 2 doskonale nadaje się również do oglądania filmów lub grania w gry w podróży.