Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 to notebook przeznaczony do prac biurowych
Laptopy Lenovo

Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 – Notebook dla firm

Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 to notebook przeznaczony do prac biurowych (kilka słów więcej: http://www.notebookibiznesowe.pl/laptop-biznesowy-jako-idealny-sprzet-do-pracy-i-rozrywki/). Wszystkie modele z serii ThinkPad to sprawdzone i godne polecenia laptopy, którym udało się zgromadzić liczną rzeszę fanów dzięki wieloletniej obecności na rynku. Podzespoły zostały umieszczone w eleganckiej i niewielkiej obudowie z charakterystycznym dla firmy logiem na klapie laptopa, która wpasuje się w twoją przestrzeń roboczą. Dodatkowo dzięki wbudowanej baterii laptop umożliwia nam 450 min pracy na baterii. Zapewniając nam tym samym mobilność i komfort pracy.

Jak wygląda specyfikacja Laptopa?

Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 to notebook przeznaczony do prac biurowychLaptop Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 zaopatrzony jest w wysokiej klasy podzespoły takie jak:

  • Procesor Intel Core i7 1255U, który posiada 10 rdzeni oraz 12 wątków o maksymalnym taktowaniu 4700 MHz
  • Zintegrowana karta graficzna Intel Iris Xe Graphics
  • 16 GB pamięci RAM DDR4 o taktowaniu 3200 MHz
  • Dysk SSD o pojemności 1000 GB
  • 4 porty USB 3.0

Laptop zaopatrzony jest również w takie dodatki i funkcje jak czytnik linii papilarnych, bluetooth, WLAN, port HDMI oraz wbudowaną kamerkę internetową o rozdzielczości 2,0 MPix + IR. Obraz dobrej jakości zapewnia matryca o przekątnej 14,0 cala i rozdzielczości 1920 × 1080 px. Laptop posiada system operacyjny Windows 11 Pro. Wymiary laptopa to 325 mm szerokości, 217 mm głębokości, 20 mm wysokości oraz waga 1,39 KG.

Do jakich zadań przeznaczony jest laptop?

Laptop Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 dzięki odpowiednio dobranym podzespołom radzi sobie znakomicie przy wszystkich pracach biurowych. Wielordzeniowy oraz wielowątkowy procesor umożliwia płynną pracę nawet przy wykonywaniu wielu działań jednocześnie. System Windows 11 pro jako najnowszy system operacyjny od Microsoftu pozwoli nam na instalowanie najnowszych wersji wszelkich programów i oprogramowań. Poza pracą laptop nada się również do oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości oraz do przeglądania internetu.