Laptopy / Laptopy Lenovo

Lenovo ThinkBook 14 G4 – opinia

Lenovo ThinkBook 14 G4 to kolejna propozycja chińskiego producenta na rynku laptopów biznesowych (http://laptopix.pl/laptop-ktory-spelni-kazda-potrzebe-funkcje-lenovo-thinkbook-14-g4/). Jak sprawdza się w codziennej pracy? Lenovo ThinkBook 14 G4 jest wyposażony w procesor Intel Core i5-1135G7, 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD o pojemności 512 GB. Laptop ma też matową matrycę IPS o rozdzielczości Full HD i 14-calowej obudowie.

Warto zwrócić uwagę na dobrze wykonany korpus, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Laptop posiada też czytnik linii papilarnych, dzięki czemu można łatwo i szybko się zalogować.

Świetny laptop dla biznesu!

Lenovo ThinkBook 14 G4 to świetny laptop dla biznesu. Jest lekki i poręczny, a jednocześnie wyposażony w potężny procesor i dużą baterię. Ekran ma doskonałą jakość, a klawiatura jest wygodna i łatwa w użytkowaniu. Laptop ma też czytnik linii papilarnych, który umożliwia szybkie i bezpieczne logowanie się do systemu.

Lenovo ThinkBook 14 G4 – idealny dla studentów!

Lenovo ThinkBook 14 G4 to idealny notebook dla studentów. Jest lekki i poręczny, a jednocześnie wyposażony w potężny procesor i dużą baterię. Ekran ma doskonałą jakość obrazu, a klawiatura jest wygodna w użytkowaniu. Notebook ma też czytnik linii papilarnych, który umożliwia szybkie i bezpieczne logowanie się do systemu. Lenovo ThinkBook 14 G4 to idealny notebook dla studentów, którzy potrzebują lekkiego i poręcznego urządzenia z potężnym procesorem i dużym ekranem.

Lenovo ThinkBook 14 G4 – najlepszy laptop do pracy!

Lenovo ThinkBook 14 G4 to idealny laptop do pracy. Jest lekki i poręczny, a jednocześnie wyposażony w potężny procesor i dużą pojemność pamięci. Ma też ładny, minimalistyczny design, który spodoba się każdemu.

Polecamy!

Lenovo ThinkBook 14 G4 to świetny notebook dla osób, które szukają urządzenia wysokiej jakości w przystępnej cenie. Notebook posiada 14-calowy ekran o rozdzielczości Full HD, a także 8-rdzeniowy procesor Intel Core i7 oraz 16 GB pamięci RAM. Jest to idealne urządzenie dla osób, które potrzebują wydajnego notebooka do codziennych zadań. Lenovo ThinkBook 14 G4 jest także bardzo lekki i poręczny, dzięki czemu łatwo go zabrać ze sobą wszędzie.