Recenzja laptopa Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 to najlepszy laptop do mobilnego biura
Lenovo ThinkPad

Laptop Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 – najlepszy w mobilnym biurze

Recenzja laptopa Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 to najlepszy laptop do mobilnego biura (więcej: http://www.notebookibiznesowe.pl/lenovo-thinkpad-t15p-gen-2/). Ma 15-calowy ekran, który jest większy niż większość laptopów dostępnych obecnie na rynku. Jest też cieńszy i lżejszy niż większość laptopów z tym rozmiarem ekranu.

Ten laptop ma również klawiaturę, która jest odporna na zalanie i może wytrzymać do 10 razy większy nacisk w wyniku zalania niż inne klawiatury. Oznacza to, że nie musisz się martwić, że wylejesz kawę na klawiaturę i ją zepsujesz.

Laptop Lenovo ThinkPad T15p Gen 2, co to jest?

Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 to potężny laptop, który za tę cenę oferuje mnóstwo funkcji. Ma ekran o przekątnej 15,6 cala, który jest idealny dla tych, którzy chcą oglądać filmy lub filmy w podróży. Posiada również czytnik linii papilarnych i napęd optyczny, dzięki czemu można go używać jako głównego komputera. Laptop Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 jest jednym z najlepszych laptopów, ponieważ oferuje wiele funkcji w swojej cenie.

Projekt laptopa Lenovo ThinkPad T15p 2. generacji

Laptop Lenovo ThinkPad T15p drugiej generacji jest przeznaczony dla użytkowników biznesowych, którzy są zawsze w ruchu. Laptop T15p gen2 jest lekki i smukły, dzięki czemu można go łatwo nosić przy sobie. Żywotność baterii jest również długotrwała, dzięki czemu można jej używać do pracy w podróży, nie martwiąc się o rozładowanie.

Laptop Lenovo ThinkPad T15p Gen2 ma 15-calowy wyświetlacz, który idealnie nadaje się do wielozadaniowości z kilkoma otwartymi oknami jednocześnie. Dostępne są dwa porty USB i jeden port Ethernet, a także port HDMI i gniazdo kart SD dla urządzeń pamięci masowej.

Wyświetlacz laptopa Lenovo ThinkPad T15p Gen 2

Wyświetlacz laptopa Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 to 15,6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920x1080p. Posiada również powłokę antyodblaskową, która zmniejsza ilość odblasków na ekranie i ułatwia widoczność w różnych warunkach oświetleniowych. Ten wyświetlacz laptopa ma również panel IPS, który zapewnia lepsze kąty widzenia i żywsze kolory.