Laptopy / Laptopy Dell

Dlaczego dobrym rozwiązaniem dla klienta biznesowego będzie zaopatrzenie się w model Dell Latitude 5430?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że obecnie zakup laptopa biznesowego jest bardzo trudnym zadaniem. Na rynku dostępnych jest bowiem mnóstwo rozwiązań, które mogą pomóc w codziennej pracy. Dlaczego świetną opcją będzie model Dell Latitude 5430?

Wykorzystanie zaawansowanych technologii

Użytkownicy mogą korzystać z dwóch sieci jednocześnie. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu przez producenta pierwszego na świecie jednoczesnego połączenia wielosieciowego. Klient biznesowy może w ten prosty sposób znacznie szybciej pobierać dane. Kolejnym atutem bardzo często wymienianym przez użytkowników jest uzyskanie nawet do 20% więcej transferu danych z odpowiednio zoptymalizowanej sieci. Do atutów modelu trzeba również zaliczyć funkcję ExpressCharge. W najprostszym możliwym ujęciu będzie ona gwarantowała do 80% naładowania baterii w ciągu zaledwie 60 minut.

Zachowanie prywatności

Laptop został wyposażony w praktyczną funkcję wykrywania widza. W najprostszym możliwym ujęciu polega ona na tym, że klient zostanie powiadomiony wtedy, gdy osoba trzecia będzie spoglądała na ekran urządzenia. Ekran zostanie wtedy automatycznie przyciemniony lub wyświetlacz będzie rozmyty. Nie można zapomnieć, że SafeShutter  posiada także kontrolę prywatności.

Zainstalowany system Windows 11

Osoby, które podejmą decyzję o zakupie urządzenia będą mogły korzystać z preinstalowanego systemu operacyjnego Windows 11, co zdecydowanie usprawni ich codzienną pracę. Klienci będą mogli przede wszystkim w bardzo łatwy i szybki sposób uzyskać dostęp do potrzebnych wiadomości oraz informacji. Z kolei funkcja Widżety, a także przeglądarka Microsoft Edge dają mnóstwo możliwości personalizacji. W trakcie pracy można będzie porządkować okna, a także optymalizować miejsce na ekranie. W ten sposób zostanie zwiększona produktywność.