Laptopy Dell Vostro 3510 należą do serii budżetowych laptopów wypełniających przestrzeń pomiędzy serią biznesową Latitude a notebookami konsumenckimi
Laptopy Dell

Dell Vostro 3510 – dobry i tani laptop do biura

Laptopy Dell Vostro 3510 należą do serii budżetowych laptopów wypełniających przestrzeń pomiędzy serią biznesową Latitude a notebookami konsumenckimi. W dużym skrócie można powiedzieć, że jest to sprzęt do wszystkiego. Codzienna praca czy typowo domowe zastosowania to pole, na którym 15-calowiec radzi sobie znakomicie

Czy Dell Vostro 3510 to dobry laptop dla biznesmena?

Laptopy Dell Vostro 3510 należą do serii budżetowych laptopów wypełniających przestrzeń pomiędzy serią biznesową Latitude a notebookami konsumenckimiBiorąc pod uwagę fakt, iż jest to laptop ekonomiczny, można by przypuszczać, że ograniczenia z tym związane, będą zbyt duże, aby Dell Vostro 3510 mógł sprostać wymaganiom sektora biznesowego. Okazuje się jednak, że może to być całkiem dobre rozwiązanie dla małych firm i przedsiębiorstw. Sprzęt ten zapewnia duży komfort podczas pracy, co w głównej mierze wynika z zastosowanych podzespołów. To również nadaje urządzeniu wszechstronnego charakteru.

Laptop Dell Vostro 3510 – najważniejsze informacje

  • Dell Vostro 3510 to wszechstronny laptop dedykowany dla małych i rozwijających się firm, jednak sprawdzi się również w domowych warunkach.
  • Komputer działa w oparciu o procesory Intel Core 11. Generacji, czyli układy Tiger Lake.
  • Przystępna cena pozwala osobom o mniej zasobnym portfelu nabyć wydajnego notebooka do pracy biurowej.

Dell Vostro 3510 – specyfikacja niedrogiego laptopa biznesowego

W laptopach Dell Vostro 3510 zastosowano dwa warianty procesorów. Użytkownicy mogą wybierać spomiędzy układów Intel Core 10. Generacji oraz nowszych jednostek Intel Tiger Lake. Jak przystało na laptop biurowy, nie zabrakło także rozwiązań w kwestii bezpieczeństwa danych. Nad tym aspektem czuwa m.in. moduł TPM.

Laptop do komfortowej pracy w biurze

Dzięki pełnowymiarowej klawiaturze i dużemu gładzikowi zyskujemy także istotną w pracy z dokumentami wygodę. Komfort przejawia się także pod kątem mobilności, a na ten wpływają niewielka waga poniżej 2 kg oraz żywotna bateria pozwalająca na długi czas pracy poza domem czy biurem. Jest to więc dobry i tani laptop do codziennych obowiązków. Dodatkowo producent objął urządzenie długą, bo aż 3-letnią gwarancją Next Business Day.