Osobista stacja robocza Dell Precision 3460 SFF to wydajna i niezawodna maszyna, która poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami
Lenovo IdeaPad

Dell Precision 3460 SFF: wydajna, a jednocześnie kompaktowa stacja robocza do nowoczesnego biura

Pracownicy Dell Precision 3460 SFF to wydajna i niezawodna stacja robocza (http://www.notebookibiznesowe.pl/komputer-dla-biznesu-do-tworzenia-projektow/), która jest idealna dla pracowników biurowych potrzebujących maszyny, która poradzi sobie ze złożonymi aplikacjami i zadaniami. Procesor Intel Core i7 i 64 GB pamięci RAM poradzą sobie z każdym zadaniem, a niewielka obudowa sprawia, że stacja idealnie zmieści się na biurku. Ponadto dzięki obietnicy niezawodności firmy Dell wiesz, że to urządzenie będzie działać przez wiele lat.

Dell Precision 3460 SFF: najlepsza osobista stacja robocza dla pracowników biurowych

Osobista stacja robocza Dell Precision 3460 SFF to wydajna i niezawodna maszyna, która poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniamiOsobista stacja robocza Dell Precision 3460 SFF to wydajna i niezawodna maszyna, która poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami. Jest wyposażona w 6-rdzeniowy procesor Intel, 64 GB pamięci RAM i pamięć masową SSD zapewniającą błyskawiczny czas uruchamiania i szybkość dostępu do danych. Dell Precision 3460 posiada również zintegrowaną grafikę Intel UHD Graphics 770, która zapewnia doskonałą wydajność wizualną w aplikacjach biurowych i zadaniach multimedialnych.

Osobista stacja robocza Dell Precision 3460 SFF to idealny towarzysz pracy w biurze

Zupełnie nowa stacja robocza Dell Precision 3460 SFF zapewnia moc i wydajność w małej, lekkiej obudowie. Dzięki wadze początkowej wynoszącej zaledwie 4 kg i wymiarom: szerokość 92 mm, głębokość 290 mm, wysokość 290 mm, ta kompaktowa stacja robocza doskonale nadaje się do każdego miejsca pracy. Wyposażono go w procesory Intel Core i5 lub i7 z maksymalnie 6 rdzeniami, karty graficzne NVIDIA do T1000, opcje ultraszybkiej pamięci masowej i technologię Thunderbolt 3 zapewniającą prędkość do 40 Gb/s. Niezależnie od tego, czy projektujesz rysunki inżynierskie, czy renderujesz filmy animowane, Dell Precision 3460 SFF ma moc, która pozwoli Ci wykonać pracę szybko i sprawnie.